ENGLISH


© 2004 paintball turkey
All Rights Reserved.

 

ÜYELİK

 

E-posta grubumuza üye olmak için lütfen

paintballturkey-subscribe@yahoogroups.com

adresine adınızı, soyadınızı, varsa oyuncusu

olduğunuz takımın adını email atınız.

 

Forumlar için: www.paintball-turkey.com/forums

 

Mailleri duzenli olarak alabilmeniz icin birkac not:

Email serverlarınızda herhangi bir sorun olduğunda veya bazı spam ayarları düzgün yapılmadığı takdirde, yahoo grouplarından gönderilen mailler geri dönmektedir.

Mailler bir kere geri dönünce, Yahoogroups sizi direk olarak Bounce List’e alır ve bir daha gruptan mail almazsınız. Taa ki Moderatorler grubun ana sayfasından size Reactivation Request gönderene kadar.

Uye sayısi arttıkca Moderatorlerin bunları hergün size göndermesi zor olabiliyor. Hatta zor olmanın yanında, reactivation request gönderilse bile sizin spam ayarlarınızdan dolayı bu mailler size ulaşmayabiliyor. Bir kişiye 5 ve üstü reactivation request gönderdikten sonra hala üyeliğini aktive etmemişse gruptan siliniyor, çünkü mailler hep bounce ediyor.

Onun icin kendi mail ayarlarınızı kendiniz yapabilmeniz icin bir YAHOO ID almanız çok faydalı olur.

Su ana kadar Yahoo ID almamış olan kişilerin kendilerine birer ID aldıktan sonra Yahoo Groups sayfasından üye oldukları tüm grupları bu Yahoo ID’ye bağlamaları gerekmektedir.

Bunu yaptığınız zaman yahoo ID'niz ile grup sayfasına girip hem webden tüm mailleri okuyabilir, hem diger üyelere direk mesaj atabilir, hem de bounce sorunlarını direk olarak kendiniz çözebilirsiniz.

Yapmanız gerekenler:

  1. http://groups.yahoo.com/ sayfasında NEW USER SIGN UP linkinden kendinize bir YAHOO ID ve EMAIL alın
  2. Daha sonra bu ID ile login olun
  3. Manage groups linkine tıklayın, en altta “Don’t see all your groups?” linkinden yahoogroupostaki üye olduğunuz gruplari bulup eşleştirin

 Ikinci bir oneri de gruba uye oldugunuz email adresleri ile ilgili. Hotmail adresleri genelde sorun cikartiyor. Reklamini yapmak gibi olmasın ama Gmail mükemmel çalışan bir email sistemi. Bir gmail adresi alın ve gruba bu adresle üye olun, hiç sorun yaşamazsınız. Gmail'de Pop3 desteği de var, yani Outlook'tan da bakabiliyorsunuz Gmaile.

Paintball Turkey Mod.